Hizmetlerimiz

Radyofrekans, BioCell, Kavitasyon

 • Kavitasyon
 • RadyoFrekans
 • Biocell
 • Selülit
 • Kalıcı Makyaj
 • Cilt Bakımı
 • Özel Bakımlar
 • Podiatri
 • Beslenme Danışmanlığı

Kavitasyon

Kavitasyon; cerrahi olmayan, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan bir sistemdir.

Kavitasyonda ultrason(ses dalgaları) kullanılmaktadır. Cildin dış yüzeyine uygulanan bu dalgalar, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-5 cm arasında ciddi bir incelme görülür. Kişinin durumuna göre 6-8 seans aralığında uygulama yapılır. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

Kavitasyon Vücudun Hangi Bölgelerinde Kullanılır?
Spor yada diyetle bile kurtulamadığımız ve kurtulmak istediğimiz, bel, karın, göbek, kol, bacak ve basendeki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü düzeltmek için kullanılan güçlü bir sistemdir.

Kavitasyonun Etkisi Nasıl Oluşur?
Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür, bu yağ asitleri hasta tarafından kullanılır.

Kavitasyon Nasıl Uygulanır?
Uygulama başlamadan bir gün önce ve sonraki gün, en az 2.5 litre su içilmesi gerekir. Bu, eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için mutlaka uyulması gereken bir kuraldır. Uygulama, haftada bir ya da iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 6-8 seansta tamamlanır. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet ve bol su içilmesi önerilir. Lenf drenajı ile parçalanan yağların atılımı hızlandırılır. Bu da yaklaşık 1 hafta kadar sonra yağ ağırlığından kayıp olarak karşımıza çıkar. Kavitasyonun diğer yöntemlerden en büyük farkı; uygulamaların ağrısız ve acısız olması, seanstan sonra hemen günlük yaşama devam edilebilmesi, uygulama yerlerinde herhangi bir morluğun söz konusu olmamasıdır.

Merkezimizde Kavitasyon İşlemi
Haftada 2 seans olarak uygulanır. 5 Aşamadan oluşur.

 • Bölge kavitasyona hazırlanır.
 • 40 dakika kavitasyon işlemi yapılır.
 • Kavitasyon sonrası ultra sound ya da ped uygulamasıyla toparlama sağlanır.
 • Sıvılaştırılmış yağların atılımını hızlandırmak için lenf drenaj yapılır.
 • Hastaya tedavi süreci içinde yapması gerekenlerle ilgili bilgi verilir.

Radyofrekans ısı kontrollü zayıflama yöntemidir.
Nasıl çalışır?

Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır.

Amaç nedir?
Amaç ısıtılan(tedavi edilen bölge) bölgenin ısısının 41-43 dereceye çıkartmaktır(normalde vücut ısısı 36-37 derecedir)

Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder. Bu ısı vücuda herhangi bir tahribat ya da zarar vermez.

Etkileri nelerdir?
Radyofrekans yöntemi ile bölgesel tedavinin 3 etkisi vardır.
1.Etki :

Temel Mekanizma : Radyofrekans su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmakta. Çünkü Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir. Bu teknoloji ile su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritebilmektedir.

Tedavi sırasında ısınan bölgede yağ hücrelerinin duvarları parçalanır, yağlar erimeye başlar.Eriyen yağlar dolaşımın artmasına bağlı olarak kan ve lenf yolu ile emilir ve vücuttan atılır.

2.Etki :

Yaşlanmış ve yıpranmış Kollajen doku parçalanır ve ölür. Bunların yerine vücut yeni kollajen üretimine başlar.

3. Etki :

Vücutta sıkılığı, gerginliği sağlayan dokuya bağ dokusu denir.Bu dokuyu oluşturan hücreler ise fibroblast hücreleridir.Oluşan ısı ile fibroblast aktivasyonu hızlanır.

Sonuç

Yağların erimesi,kollajenlerin çoğalması ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme,zayıflama,selülitlerin yok olması,toparlanma,sarkıkların giderilmesi,kırışıklıkların yok olması sonucu doğar.
Isı nasıl kontrol edilir?

Özel olarak imal edilmiş infrared termometre ile ölçülür.Tedavi süresince ısı sürekli ölçülür. Hangi bölgelerde uygulama, hangi başlık ile yapılır?

Cihazda iki başlık vardır.Bipolar ve Unipolar..Bipolar başlıkla yüz uygulamaları,Unipolar başlık ile vücut uygulamaları yapılır.

Bipolar ve Unipolar başlık nedir?

Bipolar Başlık : Bipolar cihazların tedavisinde derinlik az olur.(6 mm derinlik) Bu yüzden yüzde ve ince,hassas bölgelerde uygulama bipolar ile yapılır.

Unipolar Başlık : Unipolar cihazların tedavisinde derinlik 22 mm.dir.Bu da ısının hipodermis tabakasına(yağ tabakası) ulaşmasını sağlar.Derin doku tedavisi yapılarak kullanılır.Diğerlerinden farklı olarak geri dönüş elektrotu olmadığından dalga ışınsal şekilde yayılarak tüm bölgeyi homojen bir şekilde ısıtır.

Tedavi Süresi?
En küçük bölge için 15-30 dakika (örnek: yüz) bacaklar ve kalça için 45-60 dakika,göbek ve basenler için 20-25 dakikadır.

Uygulama acı vermekte midir?
Bu sistemin uygulanması sırasında kontrollü bir şekilde cildin ısıtılmasının yanı sıra cihazın uygulama başlığının taşıdığı cooling (soğutma) sistemi uygulamayı acısız tamamlanmasını sağlamaktadır.

Tedavide cilt renginin koyu olması bir sakınca mıdır?
Radyofrekans teknolojisini içeren Accent, renk körü bir sistemdir. Yani hiçbir cilt tipi için sakınca teşkil etmemektedir. Bu nedenle yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile tedaviye devam edilebilmektedir.

Tedavi aralığı?
En kısa tedavi aralığı 2 hafta,en uzun tedavi aralığı 4 haftadır.Buna kişinin durumuna göre karar verilir.Toplam seanslar ortalama 6 seanstır.

Kimlere uygulanamaz?
Tedavi edilmeyen ya da edilemeyen hastalıklar

(Parkinson,ms,epilepsi,kanser-cilt kanseri vb.),hamilelik,kalp pili olanlar ve vücudunda büyük metal protez bulunanlara uygulanamaz.

Tedaviden nasıl sonuçlar beklemeliyiz?
Doğal olarak uygulama sonraki etkiler, her türlü tedavide olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Tedaviden hemen sonraki süreçte deride hafif bir kızarma ve gerginleşme gözlenmektedir. Bu etki ise çok hızlı bir şekilde yok olmaktadır ve günlük faaliyetlere çok rahat bir şekilde devam edilebilmektedir.

Günlük hayata etkisi nedir?
Sadece uygulama sırasında sıcaklık hissedilir.Günlük hayatı etkilemez.

VÜCUT BAKIMI
RF Sistemin Derin ısı etkisi

 • Lenf ve Kan dolaşımının arttırılması
 • Cildin Elastikliğinin korunması
 • Hücre üretimi etkinliğinin aktifleştirlimesi ve canlandırılması
 • Fiber Kolaojen dokuların yayılmasının arttırılması
 • Ağrı ve Kas kasılmalarının azalması
 • Vücut yağının yakılması
 • Anti Aging etkisi
 • Metobolizma fonksiyonlarının arttrılması
 • Eklem sertliklerinin azaltılması
 • Göz tedavisi esnasında etkinliğin arttırılması

Derin Isı ( 40 – 43 derece )
 • Kan damarlarının genişletilmesi
 • Kan akışının ve dolaşımın artışı
 • Oksijen alımının artışı ve yağın parçalanması
 • Lenf saflığının artışı

Vakum Ultrasound (Biocell)

Vakum terapi, kadınlardaki en yaygın problem olan kalça yağlanmaları, basenlerde ve baldırlarda oluşan yağ depolarını hedef alan bir tedavi çeşididir. Vakum Terapi tedavilerinde öncelikli amaçlar; vücudun sıkılaşması, sarkmış bölgelerin dirileştirilmesi, yavaşlayan metabolizmanın hızlandırılması, yağ birikiminin oluştuğu belli başlı bölgelerin toparlanması, cilt dokusunun iyileştirilmesi ve vakumla vücuda uygulanan basınç sayesinde vücudun biçimlendirilmesine katkıda bulunulması şeklinde sıralanabilir.

Popo düşüklüğü, basen çıkıntısı, bel kalınlığı, bacak içi gevşeklikler ve karında meydana gelen sarkmalar için önerilen bu programlar, haftada iki veya üç kez, kişinin ihtiyacına göre 10-15 seans olarak uygulanabilir.

Vakum Terapi İle Sellülit Tedavisi
Kadınlarda hormonal bir olgu olan selülit, genetik farklılıklara bağlı olarak farklı derecelerde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle kilo probleminden bağımsız olarak kişiden kişiye farklılık gösterir. Zayıf kişilerde de, kilolu kişilerde de görülebilmektedir. Cilt altına düzensiz olarak yerleşen yağ dokuları Vakum terapi aleti yardımıyla vakumlanır. Vakum aleti sayesinde mobilize edilen yağların vücuttan atılımı, aletin silindir başlığının dolaşımı düzenlemesi nedeniyle oldukça kolay olmaktadır. Vakum terapi, bir yağ alma tekniği değildir, ancak yağlı dokunun neden olduğu vücuttaki dalgalı görünüm bu teknik sayesinde minimize edilir. Vücudumuzdaki yağ birikimlerini, egzersiz yapıp kaslarımızı çalıştırarak ve mevcut yağları enerjiye dönüştürerek atabiliyoruz. Ancak bilindiği üzere selülitli dokuların tamiri egzersizle mümkün olamamaktadır. Selüliti ortadan kaldırmak için başvurulacak en etkili yöntem, masajı etkisine de sahip olması nedeniyle, vakum terapidir.

Vakum Terapinin Kullanım Amaçları
Estetik amaçlı ; Vücut hatlarını düzgünleştirmek (kilo problemi olmamasına rağmen selülit problemi yaşayan kadınlar), gevşeyen ciltleri toparlamak, estetik operasyonlar sonrası (liposuction) lenf direnajını güçlendirip arttırmak, vücutta oluşan ödemin çözülmesine yardımcı olmak ve vücutta lokal olarak birikmiş olan yağlanmalarda incelme sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Kontür amaçlı ; Vücut kontürlerinin yeniden kazandırılması, gevşek cildin gerilmesi, cilt bozukluklarının düzeltilmesinde vakum terapi etkili çözümler sunmaktadır.

Vakum terapi seansları 35-50 Dakika arası olup, Tavsiye edilen seans sayısı 15-20'dir.

Selülit nedir, nasıl oluşur?

Fransa'da kozmetik uzmanlarınca, ilk olarak 1950'li yıllarda ortaya atılan "selülit" sözcüğü, bir deri hastalığı olarak adlandırılıyor. Sağlıksız yaşam koşulları, dengesiz beslenme, fazla alkol tüketimi, sigara tiryakiliği ve bedensel hareketsizlik uzun vadede selülit oluşumuna neden oluyor. Hamilelik ve menopoz gibi dönemlerde, hormonal seviyelerde meydana gelen iniş çıkışlar da selülite yol açan diğer faktörler arasında yer alıyor.

Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde meydana gelir. Yağ hücrelerinin fazla yağı depolamasının ve östrojen hormonunun etkisiyle hücreler genişler. Vücut normalden daha fazla su tutmaya başlar ve kan dolaşımı zayıflar. Vücuttaki dokulara eskisinden daha az oksijen ulaşmayla başlar. Bunun sonucu dokular elastikiyetini kaybeder ve selülit oluşumu ile birlikte cilt yüzeyi sağlıklı görünümünü kaybeder ve pürüzlü bir görünüm alır.

Selülit olduğunu nasıl anlarım?

Eğer selülitleriniz varsa, selülit olduğunu düşündüğünüz vücut bölgenizi parmaklarınız arasında sıkıştırdığınız zaman görebilirsiniz. Sıkıştırma işlemini yaptığınızda doku, eğer altında tanecikler varmış gibi girintili çıkıntılı, portakal kabuğu görüntüsü veriyorsa selülitleriniz var demektir.

'Bölgesel Yağlanma' nedir, nerelerde görülür?

Bölgesel yağlanma vücudumuzdaki bazı bölgelerin daha fazla yağlanması ve buna bağlı olarak gelişen şekil bozuklukları olarak tanımlanır. Bölgesel yağlanma sıklıkla göbek, basen, bel, bacaklar, kollar ve gıdı bölgelerinde görülür

Matrigen® PPC Krem'in daha iyi etki etmesi için neler yapabilirim?

Kremin uygulandığı bölgenin plastik bir bandaj ile 1-2 saat süreyle sarılması daha iyi etki etmesini sağlar. 1-2 saat sonra plastik bandajı çözünüz ve dinleniniz. Günlük 2-3 lt su içiniz.

Erkekler de kullanabilir mi?

Matrigen® PPC Krem'i erkekler de kullanabilir. Göğüs büyümesinde (Jinekomasti) ve göbek bölgesindeki yağlanmalarda erkekler tarafından güvenle kullanılabilir.

Ne kadar süreyle kullanmam gerekir?

Matrigen® PPC Krem'in etkileri ilk kullanımdan 3-4 hafta sonra görülmeye başlanır.. Kullanım sürenizi incelmek istediğiniz bedene göre, kullanım talimatlarına uyarak, siz belirleyebilirsiniz.

Başka ilaçlarla birlikte kullanabilir miyim?

Matrigen® PPC Krem'in başka ilaçlar ile birlikte kullanılmasında bilinen bir sakınca yoktur.

Kalıcı Makyaj nedir?

KM gözlere,kaşlara,dudaklara uygulandığında onları sadece belirginleştirir.Normal makyaj gibi abartılı değildir.KM yüzdeki ifadeyi netleştiren bir çerçevedir.Gündelik yaşamda ve her şart altında bakımlı görünmeyi sağlar.Gerekli görüldüğünde üzerine klasik makyaj da yapılabilir.

UYGULAMALARIMIZ

Microblading

 • Dünyadaki son nokta kalıcı KAŞ makyaj tekniğidir.
 • Organik Doğal pigmentler ve altın oran yüz ölçümü uygulanır.
 • Cilt yapısına bağlı olarak 1-1,5 yıl kalıcılık süresi vardır.
 • Tüm cilt tipi için uygundur.

Long Time Liner

 • 3D kıl teknıgı bır dövme uygulaması degıldır.
 • Organik Doğal pigmentler ve altın oran yüz ölçümü uygulanır.
 • Uygulama sonrası herhangi bir renk değişim olmaz, kaşlarınız %100 doğal görünür.
 • Cilt yapısına bağlı olarak 2-3 yıl kalıcılık süresi vardır.

Kalıcı Dudak Kontürü

 • Canlı ve dolgun dudaklara sahip olunur..
 • Dudak renginden yarım ton koyu bir pigment önerilir.
 • Uygulama sonrası herhangi bir renk değişim olmaz, kaşlarınız %100 doğal görünür.
 • Dudakta uçuk ve hassasiyeti olanlara anti-allerjenler tavsiye edilir.

Eyeliner-Dipliner

 • Kalici makyaj ile Eyeliner uygulaması Her zaman kirpik diplerinde yoğunluk şeklinde yapılan ve kirpiklere hacim gözlere irilik kazandıran bir uygulamadır.
 • Kalici makyaj göz uygulaması yapıldığında gözler her zaman olduğundan çok daha iri, bakışlar da son derece çarpıcı olabilir. Bu uygulama ile sürekli göz çevrenize makyaj yapmaktan kurtulabilir, sabahları kendinizi iyi hissedersiniz.

İpek Kirpik

 • İpek kirpikler her bir kirpiğe tek tek yapıştırılır.
 • Yaklaşık 2-3 hafta arayla uygulatacağınız ara bakımlarla ipek kirpik sistemini aylarca kullanmanız mümkün.
 • Uygulamamızda organik ve hipo alerjik yapıştırıcı kullanılır.

Uygulamaları kimler yaptırabilir?

 • Tıbbı müdahaleler ya da doğal sebeplerden dolayı kaşları/kirpikleri dökülen ya da seyrekleşen ve şekil bozukluğu olan kişiler
 • Makyaj yapmakla zaman kaybetmek istemeyenler
 • Havuzda, denizde,sporda sürekli makyaj temizlemek zorunda kalmak istemeyenler.
 • Makyaj yapmasına engel rahatsızlığı olanlar ( göz problemi,el titremesi vs.)
 • Dudak sınırları belli olmayan, daha dolgun ve canlı renkte dudaklara sahip olmak isteyenler.

Klasik cilt bakımı
Cildin yüzeyinde ve gözeneklerde bulunan toz,kir ,yağ butonları,komedon ve siyah noktaları temizlemek amacıyla cildin daha rahat nefes almasını sağlayan işlemdir.Cilt bakımının ayda 1 kez yapılması uygundur. Cildin durumuna göre seans aralıkları değişebilir.

İpek Kirpik Nedir?

Saf ipekten oluşan gözlerin yapısına göre teker teker ayrıca yapıştırıcısıyla uygulanan bir kirpik uygulamasıdır. Rimel sürmenize hiç gerek kalmadan azalmış kirpiklerinizi dolgun, uzun ve gür göstermenin en güzel, kısa ve zahmetsiz yolu ipek kirpik uygulamasıdır.

Özellikle çalışan bayanların buna ayıracak zamanı olmayabilir. Aynı zamanda hep uzunluk ve kalınlıkta oldukları için doğal görünümünden asla ayırt edilmeyecektir.

3D İpek Kirpik Nedir!

3D ipek kirpik işlemi kirpikleri seyrek veya kısa kirpikleri olanların daha gür görünümlü kirpiklere sahip olması sağlanır. Doğru bir uygulama ile doğal kirpiklerinize herhangi bir zararı olmayacaktır.

Kaş Kirpik Boyama

Kaş ve kirpik, yüzün güzellik unsurlarıdır. Açık renkli kirpikler ve kaşlarda daha belirgin, daha renkli olması amacıyla yapılan saçınız ve teninizin rengine göre ayarlanabilen özel olarak hazırlanmış tüylere zarar vermeyen boyalarla yapılan kaş ve kirpik boyama işlemi sizi bambaşka bir havaya büründürür. Kaş ve kirpiklerimiz için kullanacağımız boya ve sarf malzemelerinin kalitesi de göz sağlığı için önemli bir unsurdur. Kaş-Kirpik Boyamasında estetik açıdan dikkat edilmesi gereken; kişinin saç ve ten rengine uygun olan rengin seçilmesidir.

Sir Ağda

Sir ağda uygulamasında kullanılan kartuş sistem özellikle kol, bacak gibi düz ve geniş yüzeylerde son derece pratiktir. Sir ağda tamaıyla doğal ürünlerden oluşur, içinde hiçbir şeker katkısı yoktur. Şeker içeren diğer ağdalar kıl kökünü besleyerek güçlendirir. Sir ağda, şeker içermediği için sürekli kullanımda tüylerin azalmasını sağlar. Cilde iyi yapışarak yüzeydeki ölü tabakayı alır ve böylece peeling etkiside yapar. Sir ağda uygulamasında kullanılan kartuş sistem özellikle kol, bacak gibi düz ve geniş yüzeylerde son derece pratiktir. Çabuk ve hijyenik uygulama fırsatı sunar. Kartuşlar tek kullanımlık olduğu içim müşteriye özeldir

Kirpik Perması

Kirpik perması özellikle kirpiği düz olup hergün mekanik şekillendirici kullanmaya vakti olmayan kişiler için uygundur. Kirpik perması özellikle kirpiği düz olup hergün mekanik şekillendirici kullanmaya vakti olmayan kişiler için uygundur. Özel solüsyon ve yapıştırıcılarla uygulanan bu işlemin sonunda kirpikleriniz kıvrımlı hale gelir ve daha estetik bir görünüme kavuşur. Uygulama süresi ortalama 1 saattir ve etkisi 3-4 ay sürer

Batık Tırnak ( Tırnak Batığı )

Batık tırnak problem günümüzde bay, bayan ve çocuk ayırt etmeden hepimizin karşılaşabileceği görselde küçük bir problemmiş gibi görününen fakat tüm vücuttaki sinir uçlarınının ayak tabanında ve ellerde yani vücudumuzun... Daha Fazlası

Ayak Mantarı Tedavisi

Ayak mantarıda, tırnak mantarı gibi kolay bulaşan ama kolay kolay geçmiyen bir problemdir bulaşma yolları erkek veya bayan olarak ayırt etmek gerekirse tek fark bayanların giydiği sentetik çoraplardan kaynaklanan... Daha Fazlası

Tırnak Mantarı Tedavisi

Ne kadar titiz ve bakımlı olursanız olun, tırnak mantarı bulaşma ihtimali yüksek bir rahatsızlıktır. Mantar tırnağınıza çok çabuk yerleşen fakat temizleme süreci çok uzun olan bir rahtsızlıktır. Bu süreçte kişinin sabırlı... Daha Fazlası

Çatlak Topuk Tedavisi

Çatlak topuklar cildin çok fazla kurumasından kaynaklanmaktadır. Eğer herhangi bir sebepten dolayı vücut yeterli miktarda yeterli nemi sağlayamamasından kaynaklanabilir. Ayakların düzgün kurutulmaması, diyabet.. Daha Fazlası

Nasır Tedavisi

Nasır sıkıntısıda batık tırnak gibi kesinlikle bay, bayan ayırt etmeden günümüzün ayak kabuslarından bir tanesidir. Nasır beynimizin vücudumuzu korumak için vücudumuza verdiği komutlarla oluşan bir savunma mekanizmasıdır... Daha Fazlası

Siğil Tedavisi

Siğil vücudumuzda bulunan bir virüstür. Vücudumuzun zayıf düştüğü halsiz kaldığı döenmlerde genellikle el ve ayaklarda daha sık görülebilir. Bunların görüntüsüde nasıra benzemektedir. Farklı olarak sertleşen... Daha Fazlası

Numan Unsal kimdir?

1974 yilinda Corum’ da dogmustur .
Nihan...

Meslek hayatina kucuk yaslarda babasinin sahibi oldugu restoran mutfaginda baslayan Numan Unsal universite yillarinda profesyonel olarak isleme sektorune adim atmistir.

Uzun yillar Istanbul’un en gozde mekanlarinda (Pacha Club, Nisantasi Café Inn, The North Shield Pub Beyoglu-Etiler subesi bunlardan bazilaridir) isletme muduru olarak calisan Unsal 2007 senesinde Levent Penso’ya ait olan Café Clementine, Home Store restoran ve magaza zincirlerinin 2 yil boyunca genel koordinatorlugunu yapmistir.

2009 yilinda Amerika’ya yerlesen Unsal, kendi restoranini acmak icin harekete gecmis, bu surecte isletme sektoruyle ilgili olarak Florida Atlanic University’ de “Hospitality Management” egitimini tamamlamistir.Ozellikle Amerika’ da cok yaygin bir hastalik olan obezite ve fast food aliskanliklarindan dolayi saglikli beslenme, alternatif pisirme teknikleri, alkali ve cig beslenme uzerinede yogunlasan Unsal “Nutrition & Wellness Consultant “ dalinda da egitim almis ve Miami’ de kendi restoranini faaliyete gecirmistir.Mutfak ekibinin basinda Executive Chef olarak bir cok basariya imza atmis, 2012 yilinda ise acmis oldugu restoran Florida’ da yuzlercesi arasindan birinci gelerek “Best Mediterranean Restaurant “ odulune layik gorulmustur.Unsal restoraniyla es zamanli saglikli yasam kocu ve ogun planlayicisi olarakda calismistir.

2014 yilinda Turkiye’ye kesin donus yapan Unsal, Amerika’da aldigi egitim ve tecrubelerini Istanbul’da danisanlari , ayni zamanda bir cok yayin kurulusu araciligi ile tum Turkiye ile paylasmaktadir.

Numan..

“Eat well, lose weight by numan unsal”

Insanlari sagliksiz beslenme ve hareketsiz bir hayata iten faktorlerin basinda sehir hayati, uzun yorucu gecen calisma saatleri ve kendine vakit ayiramama gelir.Bu faktorlerin ortaya cikardigi en yaygin sonuc obezitedir. Obezite en fazla ABD’ de gorulsede, kisilerin yasam kosullarina bagli olarak gun gectikce globallesen ve gelisen bir hastaliktir.

Numan Unsal “eat well, lose weight” sloganiyla yola cikmis ve kisiye ozel hizmeti kendine ilke edinmistir.

Saglikli beslenmeyi aliskanlik haline getirmek veya kilo vermek isteyen , yogun gecen bir gunun ardindan yemek pisirmeye vakti olmayan her bir danisanin bir gun icerisinde tuketmesi gereken tum gidalar bizzat Numan Unsal tarafindan hazirlanip, adreslerine teslim edilmektedir.

Kisinin tum beslenmesini ele almasinin yanisira onlara gunluk spor aktivitelerinde de kocluk hizmeti saglamaktadir.